Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXI Sesja Rady Gminy Zwierzyn".
Przyjecie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie utworzenia Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Zwierzynie jako centrum usług wspólnych i nadanie mu statutu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Błotno.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Brzezinka.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Gościmiec.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Błotno.Górecko.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Górki Noteckie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Przysieka-Górczyna.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Rzekcin-Zagaje.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Sarbiewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa ZwierzynI-Sierosławice.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Zwierzyn II.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie statutu sołectwa Żółwin..
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Wojciech Basiński | za |
13 | Elżbieta Saliwon | za |
14 | Tadeusz Lis | za |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjecie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Elżbieta Saliwon | za |
13 | Tadeusz Lis | za |
14 | Wojciech Basiński | nieoddany |
15 | Błażej Wójcik | nieobecny |
Przyjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zwierzyn na 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Elżbieta Saliwon | za |
13 | Tadeusz Lis | za |
14 | Błażej Wójcik | nieobecny |
15 | Wojciech Basiński | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań związanych z odnową nawierzchni dróg powiatowych nr 1359F i 1364F.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Elżbieta Saliwon | za |
13 | Tadeusz Lis | za |
14 | Błażej Wójcik | nieobecny |
15 | Wojciech Basiński | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli współpracy z Powiatem |Strzelecko-Drezdeneckim w zakresie utworzenia na terenie Gminy Zwierzyn rodzinkowego domu dziecka.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Elżbieta Saliwon | za |
13 | Tadeusz Lis | za |
14 | Błażej Wójcik | nieobecny |
15 | Wojciech Basiński | nieobecny |
Odwołanie skarbnika Gminy Zwierzyn
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | wstrzymał się |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | wstrzymał się |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Elżbieta Saliwon | za |
13 | Tadeusz Lis | za |
14 | Błażej Wójcik | nieobecny |
15 | Wojciech Basiński | nieobecny |
Powołanie skarbnika Gminy Zwierzyn
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Justyna Pawlak-Gudynowska | za |
2 | Jacek Warchał | za |
3 | Justyna Madyńska | za |
4 | Przemysław Herner | za |
5 | Mariusz Krzyżanowski | za |
6 | Grzegorz Kuchciński | za |
7 | Radosław Dopierała | za |
8 | Anna Ryś-Konieczna | za |
9 | Józef Drelich | za |
10 | Marek Lipiec | za |
11 | Przemysław Styczeń | za |
12 | Elżbieta Saliwon | za |
13 | Tadeusz Lis | za |
14 | Błażej Wójcik | nieobecny |
15 | Wojciech Basiński | nieobecny |